Android Oyunları

Call of Duty Mobile v1.0.1 APK indir

Call of Duty Mobile APK v1.0.1 indir, Call of Duty efsane serisi oyunlarını bilmeyenler yoktur. PUBG ve Fortnite gibi oyunların Battle Royale modlarının mobil sektöründe yakaladığı başarıyı devam ettirmek isteyen Call of Duty Mobile Apk, Activision ve Tencent tarafından akıllı cihazlar için yeniden tasarlandı.

Call of Duty Mobile, FPS ve aksiyon seven oyuncular için mobil cihazlara uyarlandı. Günümüzde ki kullandığımız akıllı telefonların işlem güçleri sayesinde birçok konsol ve pc serisi oyunlarını ceplerimizde taşıdığımız bu küçük cihazlarda oynayabiliyor hale geldik. Güncellenen Call of Duty Mobile v1.0.1 sürümü ile oyunda bulunan çeşitli kendine has modlar ve haritalar ile mobil fps oyununun keyfine online olarak arkadaşlarınızla birlikte yaşayacaksınız.

Şuan için beta test aşamasında olan oyunu sitemizde vermiş olduğumuz linklerden ön kayıt oluşturabilir dilerseniz de vpn aracılığı ile lokasyon sınırı bulunan ve erken erişimde olan bu oyunu hemen oynayamaya başlayabilirsiniz. Oyun henüz test aşamasında olduğundan oyuna giriş veya oynanış esnasında hata verebileceğini unutmayın.

Call of Duty Mobile v1.0.1 Android Kurulumu

  • Aşağıda ki linklerden oyunun APK dosyasını indirin.
  • APK’yı telefonunuza yükleyin.
  • Yüklediğiniz oyunu başlatın. Oyun yüklenme ekranında duracaktır.
  • Oyundan çıkın. Ayrıca uygulama ayarları kısmından durdurmaya zorlamanız da tavsiye ediliyor.
  • Oyunun 1.3 GB boyutundaki veri olan SD DATA (OBB) dosyasını indirin.
  • İndirdiğiniz OBB dosyasını /Android/obb/com.activision.callofduty.shooter içerisine çıkarın.
  • Oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Alternatif linkler eklenecektir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu